Ανακοίνωση

Παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες, Προισταμένες/οι των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν τους γονείς των μαθητών ότι και αύριο Παρασκευή (11/3/2022) τα σχολεία θα παραμείνουν κλειστά και τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν τις πρωινές ώρες μέσω τηλεκπαίδευσης.

Παρακαλούμε  να σταλούν στους γονείς και στους μαθητές τα link και το πρόγραμμα της τηλεκπαίδευσης.

Δ/νση Π.Ε. Β´ Αθήνας

Παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες, Προισταμένες/οι των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν τους γονείς των μαθητών ότι αύριο Πέμπτη (10/3/2022) τα σχολεία θα παραμείνουν κλειστά και τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν τις πρωινές ώρες μέσω τηλεκπαίδευσης.

Δ/νση Π.Ε. Β´ Αθήνας