ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες του σχολείου, σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές/τριες που συμμετέχουν στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου, ημέρα Κυριακή, θα βρίσκονται από 11:45 έως και 12:00 στο σημείο εκκίνησης (αφετηρία) που είναι η διασταύρωση των οδών Λ. Ειρήνης και Αποστολοπούλου. Τα τμήματα θα συνοδεύσουν οι εκπαιδευτικοί Ράνια Κωνσταντογιωργιάκου και Ιωάννα Μπάλλα. Σημείο τερματισμού της παρέλασης και παραλαβής των μαθητών είναι η διασταύρωση των οδών Λ. Ειρήνης και Κολοκοτρώνη.

Παραστάτες Σημαιοφόρος

Παραστάτες και σημαιοφόρος θα βρίσκονται την Κυριακή 28 Οκτωβρίου 2018 στον Ι.Ν. Αγίου Παντελεήμονα στις 11:00 συνοδεία της εκπαιδευτικού Μπάρλα Ελισάβετ, όπου θα διεξαχθεί δοξολογία και επιμνημόσυνη δέηση. Μετά το πέρας της δοξολογίας οι μαθητές θα μεταβούν συνοδεία της εκπαιδευτικού στο σημείο εκκίνησης της παρέλασης (αφετηρία) που είναι η διασταύρωση των οδών Λ. Ειρήνης και Αποστολοπούλου.

Κωνσταντίνος Καβρουματζής